Akciju čišćenja pod nazivom „Očistimo Srbiju“, u Gračanici organizuje SO Priština, a u Čaglavici novinari različitih redakcija, članovi UNS-a i DNKIM. Članovi dva novinarska udruženja u akciju čišćenja su se uključili na poziv Ministarstva za zaštitu životne sredine i prostorno planiranje. U Kosovskoj Mitrovici učešće će uzeti sve radne organizacije, državni organi i škole. Akcija Ministarstva za zaštitu životne sredine „Očistimo Stbiju“ počela je 2. marta 2009. godine.
NAJNOVIJE VESTI
Na današnji dan 1999. godine kidnapovan dr Andrija Tomanović
1 min čitanja IZVOR: Kim
U Gračanici od četvrtka XII Međunarodni Vidovdanski turnir u odbojci
1 min čitanja IZVOR: Kim

